Ocena: 5.0 / 5.0
Przychodnia Studencka Gdansk Sopot Gdynia

Przychodnia Studencka Gdańsk

aktualizacja: 12.10.2016

 

 

Życie studenckie z Bezpłatną Przychodnią Studencką StudentMed.pl może być jeszcze bardziej szalone! Przekazaliśmy już Wam bezpłatne bilety na koncert Kultu, rozdaliśmy bezpłatne kupony na pyszne obiady w Sopockim Barze Bursztyn oraz na cudowne węgierskie świeżo wypiekane kurtoszkalaczki w Ciastkarni Chimney Cake. 

 

Dzięki uczestnictwie w bezpłatnym programie StudentMed.pl dostaliście  od nas także vouchery do wymiany na darmowe bilety w Multikinach w Trójmieście, karnety na platformę wibracyjną i rollmasaż w Sun&Slim, bilety do Teatru Muzycznego w Gdyni.  Na Walentynki postaraliśmy się dla Was o bezpłatne zaproszenia (podwójne) na romantyczną kolację we włoskiej restauracji Trattoria Antica w Sopocie. Ostatnio rozdaliśmy wam karty wstępu do befitclubs.pl oraz karnety wielokrotnego użycia do SPA w hotelu Posejdon (basen, sauny, siłownie). Studenci ze Student-med.pl otrzymali także podwójne bilety na mecz naszej reprezentacji na Gdańskiej PGE ARENIE: Polska – Litwa.

Otrzymaliście także od nas wejściówki na siłownie, fitness, koncert Justina Timberlake, doładowania telefonów i  wiele, wiele innych. Tuż przed wakacjami rozdawaliśmy świeżutkie Iphony 5S od firmy Apple!

Ostatnia nasza akcja to możliwość wygrania fajnych rowerów.

O wszelkich zniżkach czy darmowych karnetach informujemy tylko na naszym FB. Więc się upewnij, że nas polubiłeś i wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas powiadomień!

 

Aby mieć możliwość uczestniczenia w tych fantastycznych konkursach należy:

 

stać się pełnoprawnym uczestnikiem programu StudentMed.pl

 

– polubić stronę  StudentMed.pl na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

 

– polubić stronę ETER-MED na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

 

– szybko odpowiadać na informacje o dostępnych kuponach czy darmowych biletach zamieszczone na naszym FB.  Ze względu na ich atrakcyjność pewnie będą się rozchodzić w błyskawicznym tempie.

 

W przypadku wygrania  nagrody w konkursach programu StudentMed.pl, wyrażacie zgodę na publiczne poinformowanie o Waszym nazwisku i zamieszczeniu na naszym FB Waszego wizerunku.

 

Regulamin konkursów.

 

Bezpłatna Przychodnia Studencka  Gdańsk Sopot Gdynia StudentMed.pl dla osób uczących się w Trójmieście. Wielu studentów nie wie, że może leczyć się za darmo w mieście, w którym studiują. Jest jednak warunek: trzeba dokonać wyboru nowego lekarza pierwszego kontaktu. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz rezerwacje wizyt przez telefon. Bezpłatne Przychodnie Studenckie STUDENTMED.PL to dobry wybór dla studentów, którzy chcą korzystać z bezpłatnej służby zdrowia. StudentMed.pl to miejsca, gdzie student może wybrać za darmo lekarza rodzinnego, mieć darmowy dostęp do internisty, laboratorium, EKG, RTG, USG. Wybrani specjaliści też są dostępni bezpłatnie. Nie można czekać z wyborem na chorobę, NFZ zaczyna refundację dopiero po miesiącu od wyboru deklaracji wyboru lekarza. Trzeba jak najszybciej odwiedzić przychodnię i zagwarantować sobie dostęp do lekarzy w mieście studiowania za darmo! Aby skorzystać z porady lekarskiej wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Dzwoń, rezerwuj konsultacje specjalistyczne bez czekania oraz wygrywaj cenne nagrody.

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress