Ocena: 4.5 / 5.0

Program STUDENT-MED prowadzony jest przez Centrum Zdrowia ETER-MED z Gdańska. Przystępując do akcji stajesz się pełnoprawnym pacjentem naszej placówki i możesz cieszyć się wszystkimi przywilejami przysługującymi naszym podopiecznym oraz zyskujesz dodatkowe korzyści.

Centrum Zdrowia ETER-MED to polska firma oferująca kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnej organizacji, skomputeryzowanej rejestracji oraz dostępowi do zaawansowanej diagnostyki na miejscu, Nasi Pacjenci nie mają problemów z zapisaniem się do lekarza i nie czekają w kolejkach przed gabinetami ani na wykonanie potrzebnego badania. Wszystkie nasze działania skupiają się na sprawnym, skutecznym i profesjonalnym spełnianiu oczekiwań Naszych Pacjentów. Działamy w celu przynoszenia ulgi w ludzkim cierpieniu i chorobie.

Certyfikat Systemu Zarządzania
Opracowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z normą ISO 9001:2000, jest wyrazem troski o naszych Pacjentów, Pracowników, Współpracowników oraz Dostawców.

Program STUDENT-MED


Jest to zbiór praw i przywilejów pacjentów Centrum Zdrowia ETER-MED
połączony ze specjalną ofertą dla Studentów.

Wiemy czego potrzebujecie:

   • długich godzin otwarcia, przecież nie ze wszystkich zajęć można się urwać:),
   • wszystkiego w jednym miejscu: dysponujemy ogromnym zakresem lekarzy rodzinnych, specjalistów, badań, zabiegów – nie będziesz musiał dzwonić do dziesięciu przychodni w Trójmieście, żeby znaleźć kogoś, kto zrobi Ci prześwietlenie,
   • lekarzy, którzy mogą wystawić zwolnienie z zajęć, czy L4: u nas każdy lekarz ma do tego uprawnienia!
   • darmowej opieki medycznej: przecież Studenta nie stać na „prywatne” leczenie: u nas piorunująca większość usług refundowana jest przez NFZ, czyli jest „za darmo”,
   • otrzymania czasem kuponów rabatowych na atrakcyjne zakupy, jedzenie, darmowych wejściówek do klubów studenckich, czy też wyrobienia sobie w przyszłości wyjątkowej karty rabatowej na zakupy i  rozrywkę w Trójmieście.
Przystąp do Programu i ciesz się ze swoich przywilejów!