Ocena: 4.8 / 5.0

aktualizacja: 10.10.2019

Ruszajcie w przygodę z Bezpłatną Przychodnią Studencką  StudentMed.pl ! 

przychodnia studencka gdańsk sopot gdynia

Otrzymaliście od nas kilka worków z pieniędzmi. Przekazaliśmy Wam bezpłatne bilety na koncert Kultu, rozdaliśmy bezpłatne kupony na pyszne obiady w Sopockim Barze Bursztyn oraz na cudowne węgierskie świeżo wypiekane kurtoszkalaczki w Ciastkarni Chimney Cake. Do wygrania były także fajne rowery!

Dzięki uczestnictwie w bezpłatnym programie StudentMed.pl dostaliście od nas także: bilety do Multikin w Trójmieście, karnety na platformę wibracyjną, bilety do Teatru Muzycznego, zaproszenia na romantyczne kolacje, karty wstępu do befitclubs.pl, wielokrotne karnety do SPA w hotelu Posejdon (basen, sauny, siłownie). Studenci ze Student-Med.pl otrzymali także podwójne bilety na mecz naszej reprezentacji na Gdańskiej PGE ARENIE, wejściówki na przeróżne siłownie, koncerty, min. Justina Timberlake, doładowania telefonów i  wiele, wiele innych. Dzięki firmie Apple były także nowe aparaty IPHONE!

Obecnie do zgarnięcia są:

O wszelkich zniżkach czy darmowych karnetach informujemy tylko na naszym FB. Więc się upewnij, że nas polubiłeś i wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas powiadomień!

Aby mieć możliwość uczestniczenia w tych fantastycznych konkursach należy:

stać się pełnoprawnym uczestnikiem programu StudentMed.pl

– polubić stronę  StudentMed.pl na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

– polubić stronę ETER-MED na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

– szybko odpowiadać na informacje o dostępnych kuponach czy darmowych biletach zamieszczone na naszym FB.  Ze względu na ich atrakcyjność pewnie będą się rozchodzić w błyskawicznym tempie.

W przypadku wygrania  nagrody w konkursach programu StudentMed.pl, wyrażacie zgodę na publiczne poinformowanie o Waszym nazwisku i zamieszczeniu na naszym FB Waszego wizerunku.

Regulamin konkursów.

 

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress