Ocena: 4.9 / 5.0
Przychodnia Studencka Gdansk Sopot Gdynia

Przychodnia Studencka Gdańsk

Życie studenckie z Bezpłatną Przychodnią Studencką StudentMed.pl może być jeszcze bardziej szalone! Zapisz się jeszcze dziś!

Dlaczego?

Ostatnio rozdawaliśmy  naszym Studentom bony na bezpłatne zakupy w H&M.

Na początku 2019 roku rozdaliśmy zapisanym do nas Pacjentom worki z pieniędzmi. Było do zgarnięcia aż 1600zł.

W poprzednim roku były też rozdawane bilety na mecz POLSKA – MEKSYK.

Wcześniej naszym Studentom przekazaliśmy 10 podwójnych biletów do Multikina, kupony na  darmowe pyszne jedzenie oraz wiele innych atrakcji.

W 2017 roku roku rozdaliśmy  bezpłatne kupony na pyszne obiady w Sopockim Barze Bursztyn oraz na cudowne węgierskie świeżo wypiekane kurtoszkalaczki w Ciastkarni Chimney Cake. 

Dzięki uczestnictwie w bezpłatnym programie StudentMed.pl w 2017 roku Studenci dostali  od nas vouchery do wymiany na darmowe zakupy w sklepach H&M, bilety na filmy w Multikinach w Trójmieście, karnety na platformę wibracyjną i rollmasaż w Sun&Slim, wejściówki do Teatru Muzycznego w Gdyni.  Na Walentynki postaraliśmy się o bezpłatne zaproszenia (podwójne) na romantyczne kolację we włoskiej restauracji Trattoria Antica w Sopocie. Cyklicznie rozdajemy wam karty wstępu do befitclubs.pl oraz  do zaprzyjaźnionego  SPA w hotelu Posejdon (basen, sauny, siłownie).

Dzięki nam byliście na różnych koncertach, między innymi Kultu czy  Justina Timberlake, doładowaliście telefony i otrzymaliście świeżutkie Iphony od firmy Apple!

Były też do wygrania  rewelacyjne rowery.

 

Obecnie do zgarnięcia są:

O wszelkich zniżkach czy darmowych karnetach informujemy tylko na naszym FB. Więc się upewnij, że nas polubiłeś i wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas powiadomień!

Aby mieć możliwość uczestniczenia w tych fantastycznych konkursach należy:

stać się pełnoprawnym uczestnikiem programu StudentMed.pl

– polubić stronę  StudentMed.pl na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

– polubić stronę ETER-MED na FB i zezwolić na otrzymywanie od nas powiadomień

– szybko odpowiadać na informacje o dostępnych kuponach czy darmowych biletach zamieszczone na naszym FB.  Ze względu na ich atrakcyjność pewnie będą się rozchodzić w błyskawicznym tempie.

W przypadku wygrania  nagrody w konkursach programu StudentMed.pl, wyrażacie zgodę na publiczne poinformowanie o Waszym nazwisku i zamieszczeniu na naszym FB Waszego wizerunku.

Regulamin konkursów.

 

Bezpłatna Przychodnia Studencka  Gdańsk Sopot Gdynia StudentMed.pl dla osób uczących się w Trójmieście. Wielu studentów nie wie, że może leczyć się za darmo w mieście, w którym studiują. Jest jednak warunek: trzeba dokonać wyboru nowego lekarza pierwszego kontaktu. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz rezerwacje wizyt przez telefon. Bezpłatne Przychodnie Studenckie STUDENTMED.PL to dobry wybór dla studentów, którzy chcą korzystać z bezpłatnej służby zdrowia. StudentMed.pl to miejsca, gdzie student może wybrać za darmo lekarza rodzinnego, mieć darmowy dostęp do internisty, laboratorium, EKG, RTG, USG. Wybrani specjaliści też są dostępni bezpłatnie. Nie można czekać z wyborem na chorobę, NFZ zaczyna refundację dopiero po miesiącu od wyboru deklaracji wyboru lekarza. Trzeba jak najszybciej odwiedzić przychodnię i zagwarantować sobie dostęp do lekarzy w mieście studiowania za darmo! Aby skorzystać z porady lekarskiej wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Dzwoń, rezerwuj konsultacje specjalistyczne bez czekania oraz wygrywaj cenne nagrody.

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress