Ocena: 4.8 / 5.0

Studiujesz w Trójmieście?
Nie masz czasu na czekanie w kolejkach?

Odbierz swój unikalny kod do rejestracji internetowej w jednej z naszych placówek:

  • Gdańsk Starówka, ul. Żabi Kruk 10
  • Gdańsk Dolne Miasto, ul. Jaskółcza 7/15
  • Gdańsk Oliwa, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)

 

i weź udział w konkursie!
Do zgarnięcia worek pieniędzy!

 

 

Akcja trwa do 15 grudnia 2018 r.

 

Informacje podstawowe:

1. Konkurs przeznaczony jest dla Studentów z Trójmiasta, którzy jeszcze nie podpisywali deklaracji wyboru bezpłatnej przychodni ETER-MED/StudentMed i ją podpiszą w okresie 12.10-15.12 2018.

2.Warunkiem odebrania kodu do rejestracji internetowej jest podpisanie deklaracji wyboru bezpłatnej przychodni ETER-MED/StudentMed

3. Należy polubić post na FB o konkursie, udostępnić publicznie oraz  w komentarzu napisać dlaczego to Ty powinieneś wgrać.

4. Konkurs trwa od 12 października do 15 grudnia. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia przy ul. Górskiego 1 (StudentMed.pl) wraz z rozdaniem nagród.

5. Jeżeli odebranie nagrody będzie wiązało się z koniecznością uiszczenia jakiegokolwiek podatku – organizator bierze to na siebie.

6. Do wygrania jest: 1 worek z 500zł, 1 worek z 300zł i 8 worków z 100zł.

Pełna treść regulaminu.

 

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress