Ocena: 5.0 / 5.0

bezpłatna przychodnia studencka studentmed GdańskZapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie!

Do zgarnięcia nagrody wspierające ten pracowity czas i pomagające oderwać się od szkolnej chandry:

1- wsze miejsce: Pakiet Platynowy DAY SPA w Beauty Derm Spa w Hotelu Mercury dla dwóch osób, masaż i dowolny zabieg, sauna oraz strefa relaksu do Waszej dyspozycji
2-gie miejsce: śniadanie, obiad czy kolacja w kantynie aioli, do wykorzystania voucher o wartości 200 zł
3 miejsce: 5 podwójnych zaproszeń do multikina na wybrany seans

Jak wziąć udział?

1. Polub stronę studentmed.pl na facebooku
2. Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy
3. W komentarzu pod postem konkursowym odpowiedz na pytanie konkursowe: „Co byłoby Twoją wymarzoną nagrodą i dlaczego?

Autorów najciekawszych pomysłów nagrodzimy.

Konkurs organizowany jest dla pacjentów przychodni Etermed/Studentmed oraz tych którzy zapiszą się w dniach 7.10-21.10.
Dla uczestników konkursu, którzy przyprowadzą ze sobą osobę towarzyszącą, która również zapisze się do naszej przychodni czekają fantastyczne gadżety* do odbioru na miejscu.

Ogólny regulamin.

Nie daj się szkolnej chandrze i dołącz do grona zadowolonych studentów już dziś!

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress