Ocena: 5.0 / 5.0

praca dla studnetow studiów zaocznych w Gdańsku

Czy można łączyć pracę ze studiami? Czy da się tak żyć?

Połączenie studiów zaocznych i pracy to nic trudnego. Gorzej jeżeli studiuje się na przykład na kierunku dziennym albo na dwóch, a do tego trzeba pójść do pracy. Ale i tak można poszukać sobie czegoś na „pół etatu”.  Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest się wstrzelić w rynek pracy i żeby rzeczywiście zdobyć później dogodne zatrudnienie trzeba niejednokrotnie kombinować i studiować kilka rzeczy. Jedno jest pewne, że jeżeli nie zaczniesz pracować już na pierwszym roku studiów, a dopiero pomyślisz o zdobywaniu doświadczenia po studiach – możesz zapomnieć o znalezieniu dobrego zatrudnia.

Niestety, wyższe uczelnie w naszym kraju nie przygotowują do pracy, a dają tylko wiedzę teoretyczną, czasem nie tą , której oczekują przyszli pracodawcy od kandydata na pracownika.

Czy pracodawcy lubią zatrudniać studentów?

Tak i nie – zależy od pracodawcy.  Pracodawca, jak to ma miejsce w przypadku ETER-MEDu, najbardziej ceni u kandydatów na pracowników właściwe podejście do pracy (obowiązkowość, sumienność, uczciwość, zaangażowanie, kreatywność).  Studenci są mile widziani. Doświadczenie nie jest wymagane.  Jeżeli jest właściwe podejście do pracy to każdą wiedzę i doświadczenia można zdobyć z czasem. Warto w takiego pracownika „inwestować”. Inni pracodawcy wolą zatrudniać pracowników tylko z doświadczeniem i wykształceniem, gdyż nie stworzyli odpowiedniego systemu „wdrażania nowego pracownika”.

Zapraszamy do zapoznania się ofertami pracy między innymi dla obecnych i przyszłych bystrych studentów zaocznych w Gdańsku :

www.etermed.pl/praca

Przychodnie Studenckie:
Gdańsk, ul. Żabi Kruk 10
Gdańsk, ul. Jaskółcza 7/15
Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1 (teren AWFiS)
Kontakt:
Tel: 58 320 26 00
E-mail: [email protected]

Przechodnia Studencka STUDENT-MED.pl to miejsce, gdzie Student, za darmo, może się zapisać, a następnie mieć darmowy dostęp do studenckich lekarzy pierwszego kontaktu, wybranych lekarzy specjalistów, laboratorium, EKG, RTG, USG. Aby skorzystać z porady lekarskiej w Przychodni Studenckiej StudentMed.pl, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Do tej pory studiujący w Gdańsku mieli do dyspozycji przychodnię studencką w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Traugutta (tzw. Szpital Studencki). Niektórzy szukali zozu dla szkół wyższych w Gdańsku przy al. Zwycięstwa (przychodnia Al. Zwycięstwa) lub w Sopocie. Mały gabinet lekarza uczelnianego AWF też został zamknięty (przychodnia akademicka w Gdańsku). Pomimo wielu zapowiedzi samorządowców czy rektorów nikt nie wybudował w Gdańsku międzyuczelnianej przychodni studenckiej dla wszystkich żaków. Na szczęście ETERMED.PL pomyślał o Studentach i powołał do życia bezpłatny program opieki medycznej dla Studentów Studentmed.pl. Jest jednak warunek: trzeba się zapisać. To nic nie kosztuje, a gwarantuje bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz umożliwia rezerwowanie terminów wizyty lekarskiej przez telefon (aby nie czekać w kolejce przed gabinetem do lekarza). Zapamiętaj! Jeżeli uczysz się w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie niezwłocznie wpisz w Google: Przychodnia Studencka Gdańsk i odkrywaj dodatkowe uroki studiowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress